Tomasz Chojnacki

coach, trener

tel. 730 933 688

Jestem Coachem w trakcie programu przygotowującego do międzynarodowej akredytacji ICF. Specjalizuję się w coachingu kariery zawodowej oraz coachingu biznesowym. W pracy Coacha kieruje się standardami i kodeksem etycznym ICF. Jestem pasjonatem rozwoju osobistego.

W pracy trenera dzielę się praktycznymi doświadczeniami i wiedzą, których źródłem jest praca na różnych szczeblach w międzynarodowej korporacji.

W mojej pracy zawsze koncentruję się na praktycznym aspekcie przekazywanych informacji oraz biznesowym wymiarze proponowanych rozwiązań. Najważniejsze dla mnie jest budowanie relacji z klientem opartej na zaufaniu, szacunku i wzajemnej współpracy, co pozwala na indywidualne dopasowanie oraz efektywne osiąganie zamierzonych celów.

Tło mojej pracy tworzą energia i precyzja przekazu informacji. Mam łatwość
w mówieniu o tym, co trudne, co stanowi wyzwanie w zarządzaniu, sprzedaży i przywództwie.

Jestem absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Marketing i Zarządzanie oraz studiów podyplomowych na kierunku „Psychologia Zarządzania”
w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Swoje kompetencje doskonaliłem też w Akademii Trenerów Sprzedaży – Development Partners. Ukończyłem liczne szkolenia z doskonalenia osobistej ścieżki rozwoju.

Prywatnie jestem mężem, tatą, pasjonuje mnie motoryzacja i żeglarstwo.

Specjalizuje się w:

– coachingu kariery zawodowej,

– coachingu biznesowym,

– szkoleniach z zakresu sprzedaży, komunikacji, wystąpień publicznych, mowy ciała.